قهرمان ستاره ستارگان پرسپولیس مهدی طارمی

قهرمان: ستاره ستارگان پرسپولیس مهدی طارمی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پشیمان‌ها بگویند در انتخابات به جز روحانی به چه کسی رای می‌دادند؟ / حق‌شناس

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه رویکرد اعلام پشیمانی بابت حمایت از دولت روحانی، رویکردی اغراق آمیز است گفت: دولت و حلقه اول اطرافیان رئیس‌جمهور

پشیمان‌ها بگویند در انتخابات به جز روحانی به چه کسی رای می‌دادند؟ / حق‌شناس

حق شناس: پشیمان ها بگویند در انتخابات به جز روحانی به چه کسی رای می دادند؟

عبارات مهم : سیاسی

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه رویکرد اعلام پشیمانی بابت حمایت از دولت روحانی، رویکردی اغراق آمیز است گفت: دولت و حلقه اول اطرافیان مدیر جمهور با توجه زیاد به افکار عمومی، می توانند این فضاسازی ها را مدیریت کنند.

محمدجواد حق شناس در گفت وگو با ایسنا، راجع به رویکرد اعلام پشیمانی از حمایت از دولت که در اینترنت بعد از اعلام شرح بودجه مطرح شده است هست، اظهار کرد: این رویکرد، رویکردی اغراق آمیز است و این پرسش باید پرسیده شود کسانی که امروز اعلام پشیمانی می کنند، اگر به روز 29 اردیبهشت برگردند، به چه کسی رای می دهند؟ فرض کنیم امروز 29 اردیبهشت و روز برگزاری انتخابات هست. سوالی که مطرح می شود این است که آیا باید در انتخابات شرکت کنیم یا شرکت نکنیم؟ قطعا هیچ آدم عاقل و دلسوزی توصیه نمی کند که مردم جهت تعیین آینده خود در انتخابات شرکت نکنند. پرسش بعدی این است از بین سه گزینه حسن روحانی، ابراهیم رئیسی و مصطفی میرسلیم کدام گزینه را باید گزینش کرد؟ آیا کسانی که امروز ابراز پشیمانی می کنند، در روز 29 اردیبهشت به کس دیگری غیر از روحانی رای می دادند؟ قطعا در انتخابات ریاست جمهوری، رای به روحانی به مصلحت کشور و مردم نزدیک تر بود.

پشیمان‌ها بگویند در انتخابات به جز روحانی به چه کسی رای می‌دادند؟ / حق‌شناس

وی با اشاره به اینکه چنین فضاسازی هایی به نفع کشور نیست، گفت: در فضایی که بعد از ارائه بودجه به وجود آمد، بعضی اشخاص فرهنگی، هنری و ورزشی که خیلی هم با مفاهیم سیاسی آشنا نبودند، پیشگام شده است و موجی علیه دولت به راه انداختند که آثار خود را در جامعه هم گذاشت. البته دولت می توانست این فضا را به گونه ای مدیریت کند تا به این میزان مورد هجمه از سوی اشخاص مشهور غیرسیاسی مواجه نشود.

حق شناس در پاسخ به این پرسش که در این فضاسازی ها، جریان سیاسی حامی دولت چه نقشی می تواند ایفا کند، تاکید کرد: جریان سیاسی حامی دولت بعد از انتخابات 29 اردیبهشت تا امروز تلاش زیادی کردند تا افکار عمومی و مطالبات اجتماعی را ساماندهی و مدیریت کند ولی به علت بی توجهی حلقه اول اطرافیان مدیر جمهوربه حامیان دولت، جریان سیاسی حامی دولت امکان نیافت که این فضا را مدیریت کند. حلقه اول اطرافیان مدیر جمهور در این مدت کمتر به مطالبات افکار عمومی توجه کرده اند در حالی که باید دولت، مدیر جمهور و اطرافیان او پاسخ قانع کننده و مناسبی به مطالبات جامعه بدهند نه اینکه سکوت پیشه کنند. بی توجهی به افکار عمومی به اقتدار دولت آسیب زده و عواقب خوبی جهت دولت و کشور ندارد. نوع عملکرد تبلیغاتی و رسانه ای و سیاست های کلان دولت هم در شکل گیری رویکرد پشیمانی از دولت نقش داشته هست. حلقه اول اطرافیان مدیر جمهور باید توجه کافی به مطالبات هواداران و حامیان مدیر جمهور داشته باشند.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه رویکرد اعلام پشیمانی بابت حمایت از دولت روحانی، رویکردی اغراق آمیز است گفت: دولت و حلقه اول اطرافیان رئیس‌جمهور

این عضو شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخر خاطر نشان کرد: روحانی هم رسانه را خوب می شناسد و هم افکار عمومی را ولی دولت یازدهم و این دولت توجه کافی به افکار عمومی نداشته و نتوانسته است ارتباط مناسبی با آنها برقرار کند. بسیاری از حامیان و دلسوزان دولت از جمله مرحوم هاشمی راجع به ضعف تیم رسانه ای دولت بارها تذکر داده اند، ولی کمتر شاهد آنیم که تصویر العمل مناسبی به این نگرانی های ناشی از دلسوزی داده شود.

واژه های کلیدی: سیاسی | پشیمانی | انتخابات | حسن روحانی | دولت روحانی | ابراز پشیمانی | انتخابات 29 اردیبهشت | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs